Chorzowski wojownik podpisał kontrakt z dużą organizacją

Chorzowski wojownik podpisał kontrakt z dużą organizacją

Michał „Matrix” Królik podpisał profesjonalny kontrakt z grupą Babilon Promotions. Zawodnik, na co dzień też trener w Spartanie Chorzów, walczył głównie w formule MMA, K1 i kickboxingu. Teraz spróbuje swoich sił w zawodowym boksie.

Michał „Matrix” Królik jest wielokrotnym Mistrzem Polski w K-1 i kickboxingu oraz międzynarodowym zawodowym Mistrzem Polski w K-1. Dziś oficjalnie poinformował o podpisaniu kontraktu z grupą Babilon Promotion, która zajmuje się kompleksową organizacją gal bokserskich i gal mieszanych sportów walki (pod marką Babilon MMA) na terenie całej Polski. Jej założycielem jest Tomasz Babiloński. Związany z boksem od wielu lat, kiedyś trener i pasjonat boksu amatorskiego, teraz promotor boksu zawodowego.

– Nowa, choć nie aż tak, droga zawodowa przede mną. Boks jest ze mną od zawsze, teraz będę mógł go zaprezentować szerszej publiczności z czego bardzo się cieszę! Widzimy się na Polsacie. Dziękuję jeszcze raz za wsparcie i doping, bez którego by mnie tu po prostu nie było – komentuje Michał „Matrix” Królik na swoim facebookowym profilu.

Panie i Panowie jak już wczoraj zapowiadałem – BIG NEWS! Mocno zaczynamy 2021 i mam nadzieję że ten start to tylko…

Opublikowany przez Michała Matrix Królika Piątek, 8 stycznia 2021

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa