Zainspiruj się sztuką. Nowy cykl spotkań w SDK

Zainspiruj się sztuką. Nowy cykl spotkań w SDK

Inspiratorium to 4 wyjątkowe spotkania – warsztaty, których celem jest zainspirowanie do działań twórczych. Każde Inspiratorium będzie dotyczyć innego rodzaju aktywności artystycznej. Warsztaty poprowadzą osoby z zespołu ChCK i SDK.

Wszystkie spotkania odbywać się będą na żywo w Starochorzowskim Domu Kultury.

– Wiemy, że to trudny czas dla nas wszystkich, dlatego jako Chorzowskie Centrum Kultury i Starochorzowski Dom Kultury postanowiliśmy zaprosić Was na 4 x 1,5 h oddechu przy towarzyszeniu jednej ze sztuk – tłumaczy Starochorzowski Dom Kultury.

Liczba miejsc jest bardzo ograniczona – w każdym ze spotkań mogą uczestniczyć maksymalnie 3 osoby powyżej 16 roku życia.

– Wstęp jest wolny, ale to nie oznacza, że możesz zarezerwować miejsce i nie przyjść. Potraktujmy to poważnie. Chcemy się podzielić z Wami naszą pasją! Wybierz dogodny dla Ciebie termin i forma sztuki, którą jesteś zainteresowany i zapisz się już teraz – zaprasza SDK.

Zapisy możliwe są mailowo pod adresem: annabratek@chck.pl. Poniżej udostępniamy harmonogram spotkań w ramach cyklu Inspiratorium.

21.01.2021, godz. 18.00 – SZTUKI PLASTYCZNE – prowadząca Joanna Barnaś Wójcik
28.01.2021, godz. 18.00 – AKTORSTWO/TEATR – prowadząca Urszula Kamysz – Zawadzka
04.02.2021, godz. 18.00 – TANIEC – prowadzący Tomasz Mich
11.02.2021, godz. 18.00 – MUZYKA – prowadząca Anna Bratek

W związku z sytuacją epidemiologiczną wszystkie osoby, które wezmą udział w wydarzeniu muszą wydrukować i przynieść ze sobą specjalne oświadczenie.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa