Piłkarze z Chorzowa walczą w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Futsalu

Piłkarze z Chorzowa walczą w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Futsalu

Drużyna Marex Chorzów, w skład której wchodzą młodzi zawodnicy UKS i AP Ruch Chorzów, rozpoczyna dziś w Białymstoku zmagania w Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Futsalu w kategorii U-17. Mecze chorzowskiej drużyny można oglądać na żywo w Internecie.

Turniej odbywa się w hali przy ul. Władysława Broniewskiego 14 w Białymstoku. Finałowe zmagania o Młodzieżowe Mistrzostwo Polski w Futsalu kategorii U-17 potrwają od piątku do niedzieli (12-14 lutego). Tytułu będzie bronić drużyna Rekord Bielsko-Biała SSA, a gospodarzem turnieju jest MOKS Słoneczny Stok Białystok.

Zawodnicy z Chorzowa trafili do grupy 2, gdzie będą rywalizować z drużynami: Junior Hurtap Łęczyca (piątek 15:30), ZSOiT Jantar Ustka (sobota 10:10) oraz F.T Przeworsk (sobota 16:50). Jeśli chorzowianie wyjdą z grupy (awansem premiowane są pierwsze 2 miejsca) to w niedzielę 14 lutego zagrają w fazie pucharowej. Tam mogą trafić na zwycięskie zespoły z grupy 1: Rekord Bielsko-Biała, SMS SM Wieliczka, SPN Szamotuły i Bór Regut.

? Trzymamy kciuki za zawodników naszej Akademii oraz Uczniowski Klub Sportowy „Ruch” Chorzów, którzy jako „Marex Chorzów…

Opublikowany przez Akademia Piłkarska Ruch Chorzów Piątek, 12 lutego 2021

Transmisja na żywo z pierwszego dnia MMP U17 w Futsalu dostępna w linku poniżej. Mecze rozgrywane drugiego dnia można będzie śledzić w tym miejscu, a rundę finałową tutaj.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa