Sukces zrzutki. Harcerze przeprowadzą remont siedziby Hufca

Sukces zrzutki. Harcerze przeprowadzą remont siedziby Hufca

Dzień przed końcem zrzutki udało się zebrać planowaną kwotę – na konto Hufca ZHP Chorzów im. Obrońców Chorzowa trafi 20 000 złotych. Za te środki harcerze wyremontują siedzibę Hufca, która w zeszłym roku na skutek awarii zaworu wody została zalana.

W siedzibie Hufca przy Placu Hutników w Chorzowie na skutek awarii głównego zaworu wody zniszczeniu uległy wszystkie pomieszczenia na parterze i nie nadawały się do użytku. O sprawie informowaliśmy m.in.: tutaj.

Harcerze założyli rzutkę, aby móc jak najszybciej zebrać potrzebne środki i wrócić do domu. Odzew społeczny był duży, 196 osób dokonało wpłat na stornie zrzutki (niektóre z nich zaksięgowane są jako pojedyncze, choć zbierało się na nie kilka osób). Wsparcie zadeklarował też prezydent Chorzowa, Andrzej Kotala – miasto przekaże narzędzia i materiały budowlane potrzebne do przeprowadzenia remontu.

Mam świetną wiadomość! ? W sprawie remontu lokalu naszego Hufca – który jak już wiecie uległ zalaniu – pomoże nam także…

Opublikowany przez Hufiec ZHP Chorzów im. Obrońców Chorzowa Poniedziałek, 15 lutego 2021

Dzięki temu harcerze niebawem ruszą do pracy. Podłogi oraz ściany przejdą kapitalny remont, zabezpieczona zostanie instalacja elektryczna. Ponadto, do siedziby Hufca zakupione zostaną nowe meble.

? UDAŁO SIĘ! ? Kochani niezmiernie miło nam ogłosić, że na dzień przed zakończeniem, udało się zebrać kwotę jaką…

Opublikowany przez Hufiec ZHP Chorzów im. Obrońców Chorzowa Środa, 14 kwietnia 2021

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa