Warsztaty tworzenia biżuterii w stylu eko

Warsztaty tworzenia biżuterii w stylu eko

Przed nami kolejne wydarzenie w Ogrodowej Strefie Kultury SDK. Tym razem w starochorzowskich ogrodach odbędą się warsztaty, w trakcie których osoby biorące w nich udział wykonają biżuterię z żywicy.

– Bogaty świat roślin od zawsze inspirował twórców biżuterii, którzy do dzisiaj z wielkim pietyzmem odwzorowują delikatne płatki kwiatów w szlachetnych kruszcach. Czy nie lepiej jednak podziwiać ich prawdziwe piękno? Biżuteria z żywicy zawierać może zioła i kwiaty zebrane przez nas na łąkach i w lasach. Taka biżuteria może być wspomnieniem lata czy naszym talizmanem – tłumaczy Starochorzowski Dom Kultury.

Spotkanie odbędzie się w piątek 21 maja o godzinie 18:00. Warsztaty poprowadzi Pracownia Wyobraźni Asiok ART. Organizatorzy zapewniają wszelkie potrzebne materiały. Szczegółowe informacje dostępne są mailowo pod adresem: joannabw@chck.pl lub telefonicznie pod numerem 600 930 228. Liczba miejsc jest ograniczona.

W związku z sytuacją epidemiologiczną wszystkie osoby biorące udział w wydarzeniach SDK proszone są o wydrukowanie i przyniesienie ze sobą wraz z biletem oświadczenia.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa