W Chorzowie powstanie nowy plac zabaw? Potrzeba do tego głosów mieszkańców

W Chorzowie powstanie nowy plac zabaw? Potrzeba do tego głosów mieszkańców

W tym roku Szkoła Podstawowa nr 38, jako jedyna chorzowska placówka, bierze udział w konkursie Podwórko Nivea. Żeby przy ul. Śląskiej powstał nowy plac zabaw szkoła musi wygrać w głosowaniu.

Dzieci z klasy 2a i 2c wspólnymi siłami nagrały filmik konkursowy, jednak nie wystarczyło to, by zwyciężyć już w pierwszym etapie, na którym decydowały opinie jury.

Nie przekreśla to jednak szans uczniów na zdobycie nowego placu zabaw. Wszystko zależy od wyników drugiego etapu, o których zadecyduje głosowanie trwające do 15 lipca.

– Jest o co walczyć, dlatego już dziś prosimy o pełną mobilizację od pierwszego dnia głosowania – apeluje Szkoła Podstawowa nr 38 im. Wojska Polskiego w Chorzowie.

Aby wspomóc społeczność SP 38 i wziąć udział w głosowaniu należy najpierw zarejestrować się na stronie Nivea. Po utworzeniu darmowego konta trzeba się zalogować. Wtedy, codziennie można oddawać 1 głos na chorzowską szkołę w tym miejscu.

– Gorąco prosimy o codzienne oddawanie głosów i mobilizowanie wszystkich sympatyków naszej szkoły do udziału w akcji. Z góry dziękujemy za pomoc i zaangażowanie! Wierzymy, że razem możemy więcej – kończy SP 38.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa