Głębia statystyk od Wielkiego Ruchu. Nowe narzędzie analityczne sztabu szkoleniowego

Głębia statystyk od Wielkiego Ruchu. Nowe narzędzie analityczne sztabu szkoleniowego

Wielki Ruch po raz kolejny wspomógł klub. Tym razem Stowarzyszenie postanowiło zadziałać na rzecz sztabu szkoleniowego Niebieskich, opłacając dostęp do serwisu analitycznego InStat. To koszt ponad 10 tysięcy złotych.

InStat uważany jest za najlepsze narzędzie tego typu. Korzysta z niego ponad dwa tysiące klubów na całym świecie, w tym te największe. InStat oferuje nie tylko nagrania z meczów ligowych na wszystkich kontynentach, ale także szereg innych, niezwykle ważnych danych czy statystyk. Po każdym spotkaniu ligowym analitycy przygotowują raport, z którego trenerzy mogą wyczytać wiele cennych wskazówek. InStat pomaga nie tylko lepiej zrozumieć własny zespół, ale także poznać mocne i słabe strony przeciwnika lub… przyjrzeć się dogłębnie zawodnikowi przed podpisaniem z nim kontraktu. Zastosowań jest dużo, a wparcie technologiczne bezcenne.

Od niedawna do grona klubów korzystających z dobrodziejstw serwisu należy także Ruch Chorzów. Na zakup licencji kosztującej 2500 euro na sezon zdecydowało się Stowarzyszenie Wielki Ruch.

– Serdecznie dziękujemy. Dzięki dostępowi, nasza strona internetowa również może serwować Wam ciekawostki pomeczowe, takie jak np. szczegółowe statystyki drużynowe czy indywidualne – skomentował klub.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa