Otwarte Mistrzostwa Chorzowa w tenisie stołowym

Otwarte Mistrzostwa Chorzowa w tenisie stołowym

W niedzielę 24 października odbędą się Otwarte Mistrzostwa Chorzowa w tenisie stołowym organizowane przez Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu. Osoby, które wezmą udział w zawodach będą rywalizować w 3 kategoriach: PRO, Amator oraz OPEN.

Turniej rozpocznie się o godzinie 9:00. Zapisy dostępne są wyłącznie przez formularz internetowy, który aktywny będzie do 20 października. Rywalizacja toczyć się będzie w kategoriach PRO, AMATOR oraz OPEN. Przy zapisie każdy uczestnik wybiera kategorie, w której chce wziąć udział. Można zgłosić się jednocześnie do dwóch kategorii – PRO lub AMATOR oraz OPEN, która zostanie rozegrana na zakończenie turnieju i wyłoni najlepszego zawodnika całych mistrzostw.

Najlepsi zawodnicy każdej z kategorii otrzymają pamiątkowe statuetki oraz nagrody rzeczowe – bony zakupowe do sklepu sportowego. Wpisowe to 15 zł/osoba za każdą kategorię (10 zł za osobę dla osób z rocznika 2005 i młodszych).

Kategorie PRO:
Mężczyźni 2008 i młodsi
Mężczyźni 2007-2004
Mężczyźni 2003-1992
Mężczyźni 1991-1976
Mężczyźni 1975-1961
Mężczyźni 1960 i starsi
Kobiety OPEN
Kategoria OPEN
Kategoria AMATOR

Kategoria Amator skierowana jest do początkujących, którzy grają w tenisa stołowego rekreacyjnie i chcą spróbować swoich sił na turnieju! Wszystkich miłośników tenisa stołowego, którzy grają regularnie i biorą udział w turniejach, ligach i zawodach zapraszamy do kategorii „PRO”!

Termin został zmieniony ze względu na nałożenie się dwóch dużych wydarzeń w okolicy. Mamy nadzieję, że nowa data przyciągnie jeszcze większe grono sympatyków tenisa stołowego!

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa