Sylwestrowa Moc Przebojów powraca na Stadion Śląski

Sylwestrowa Moc Przebojów powraca na Stadion Śląski

Na ogromnej multimedialnej scenie na Stadionie Śląskim wystąpią między innymi Doda, Bajm, Dawid Kwiatkowski czy Paweł Domagała.

Po rocznej przerwie spowodowanej epidemią koronawirusa Sylwestrowa Moc Przebojów wraca do Chorzowa – poinformował na swojej stronie internetowej Stadion Śląski. Impreza telewizji Polsat rozpocznie się 31 grudnia około 19:30, a skończy się po północy. W wydarzeniu będzie mogła wziąć udział publiczność, a w trakcie jego trwania mają być zachowane wszystkie obowiązujące zasady bezpieczeństwa sanitarnego. Wstęp będzie bezpłatny.

Wśród artystów, którzy wystąpią podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów znaleźli się między innymi: Paweł Domagała, Viki Gabor, Dawid Kwiatkowski, Doda, Danzel, Bajm i Dr Alban.

Pierwsza edycja tej imprezy na Stadionie Śląskim odbyła się w 2019 roku i okazała się wielkim, frekwencyjnym sukcesem. Nowy rok na legendarnym chorzowskim obiekcie przywitało ponad 42 000 osób, zaś przed telewizorami w szczytowym momencie imprezę Telewizji Polsat obserwowało 3,5 mln widzów.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa