Miejska aplikacja COTEROZ stała się jeszcze bardziej przydatna

Miejska aplikacja COTEROZ stała się jeszcze bardziej przydatna

Obchodząca swoje drugie urodziny aplikacja COTEROZ została właśnie wzbogacona o nowe funkcje. Wśród nich znalazły się między innymi kupony zniżkowe dla mieszkańców.

Do tej pory Coteroz było narzędziem, które pomagało w planowaniu wolnego czasu i uczestnictwie w życiu kulturalnym, społecznym i sportowym miasta. Zawierało informacje o wydarzeniach odbywających się w Chorzowie, organizowanych zarówno przez Urząd Miasta jak i domy kultury, teatry obiekty sportowe, a także organizacje pozarządowe i podmioty prywatne. Użytkownik może filtrować kategorie wydarzeń, będące przedmiotem jego zainteresowania np. sport, kultura, wydarzenia dla dzieci, teatr czy kino.

Aktualnie aplikacja jest w trakcie rozbudowy. Już teraz została wzbogacona o szereg nowych funkcji. Można tam znaleźć między innymi aktualności i przydatne informacje dotyczące ważnych wydarzeń, inwestycji oraz funkcjonowania Urzędu Miasta i działających na jego terenie jednostek.

Kolejną nowością są kupony, które uprawniają do zniżek w miejskich restauracjach, punktach gastronomicznych i usługowych oraz sklepach z odzieżą. W najbliższych tygodniach oferta ma być poszerzana.

Aplikacja jest bezpłatna i dostępna w Google Play i App Store.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa