Aukcje na rzecz WOŚP wciąż trwają. Można wylicytować m.in. Walentynki w „Zakochanej Banie”

Aukcje na rzecz WOŚP wciąż trwają. Można wylicytować m.in. Walentynki w „Zakochanej Banie”

Choć 30. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeszedł do historii, to cały czas trwają licytacje różnych przedmiotów i usług, z których dochód zasili konto fundacji. Na przykład spółka Tramwaje Śląskie przeznaczyła „pod młotek” zestaw firmowej porcelany i wyjątkową walentynkową randkę. 

Tramwaje Śląskie każdego roku w Walentynki uruchamiają linię specjalną, zwaną „Zakochaną Baną”. W tym roku, ze względu na trwającą pandemię, wyjątkowy pojazd nie będzie ogólnodostępny. Randkę w nim można jednak wygrać, biorąc udział w aukcji na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

– Dla pary, która wygra licytację uruchomimy „Zakochaną Banę”, która 14 lutego zawiezie zakochanych do zajezdni w Chorzowie Batorym. Tu zakochani będą mogli zwiedzić historyczne warsztaty tramwajowe, a następnie zjeść romantyczną kolację w przytulnym wnętrzu zabytkowego tramwaju. Z pewnością będzie to niezapomniana walentynkowa randka i jedyna w tym roku szansa na to, by skorzystać z „Zakochanej Bany”. Mamy nadzieję, że uzyskana kwota będzie odpowiednio wysoka – podkreśla Andrzej Zowada, rzecznik spółki Tramwaje Śląskie S.A.

Licytacja trwa do 6 lutego w serwisie allegro.pl. Spółka Tramwaje Śląskie przekazała również na licytację WOŚP niedostępny w żadnym sklepie, wyjątkowy 6-osobowy serwis deserowy Porcelany Bogucie. Ręcznie dekorowany złotą linią, napisem Tramwaje Śląskie S.A. i logotypem Spółki serwis składa się z cukiernicy, mlecznika, 6 talerzyków deserowych, 6 filiżanek i 6 spodków. W tym przypadku także licytacja trwa do 6 lutego w serwisie allegro.pl.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa