ChLF. Przerwana seria Bryki

Po pięciu zwycięstwach z rzędu Bryka znalazła pogromcę – Fizjo Factory rozprawił się z nią surowo. Sprawdź wyniki weekendowej kolejki w ChLF, po której nastąpi miesięczna przerwa.

I LIGA: Piłkarze Bryki pozostawali niepokonani od 5 grudnia ub. roku. Odnieśli pięć zwycięstw z rzędu, dzięki czemu zrównali się punktami z trzecim w tabeli Mateco. Jednak w spotkaniu z wiceliderem tabeli Fizjo Factory nie mieli zbyt wiele do powiedzenia. Zresztą po raz drugi w tym sezonie. Jesienią Bryka uległa byłemu Budoserwisowi 2:8, tym razem przegrała 2:7.

Czołowa trójka punktowała w komplecie, wygrał bowiem także Irex Gaz (2:0 z Victorią) oraz Mateco (8:4 z Antmarem Silesią). W pozostałych spotkaniach padły remisy. O ile dla ZPM Kuś punkt zdobyty z Klimzowcem ma swoją wartość („Kusie” powiększyli przewagę nad jedenastą Victorią do trzech „oczek”), o tyle dla Autor Teamu podział punktów w spotkaniu z ostatnim w tabeli Dam Packiem to spore rozczarowanie.

Następna kolejka w I lidze odbędzie się w niedzielę, 6 marca.

Mateco – Antmar Silesia 8:4
M. Tkacz 3, Wolniewicz 2, D. Skorupa, Szałkowski, Tukaj – Ciesiółka, Golba, Grzybowski, Kubara.

Tabela: Irex Gaz 36 pkt., Fizjo Factory 33, Mateco 27, Bryka 24, Antmar Silesia 18, Klimzowiec 17, Autor Team 12, ZPM Kuś 11, Victoria 8, Dam Pack 3.

II LIGA: W miniony weekend rozegrano tylko dwa spotkania. Lider Nattel i wicelider Orange odnieśli wysokie zwycięstwa z drużynami plasującymi się na dwóch ostatnich miejscach. Contra zainkasowała punkty walkowerem, gdyż WSD nie stawiło się na zawody. Z kolei mecz walczącego o awans Tajfunu ze Stoksonem został przełożony.
Podobnie jak w pierwszej lidze, także ekipy z drugiej dywizji udają się na miesięczną przerwę. Rozgrywki wznowią 5 lutego.

13. kolejka
Pro-Banking – Nattel Chorzów Stary 3:10

Greń, Sanecki, Tomaszewski – Manjura 4, Lipiarz 2, Duda, Fulczyk, Makara, Szyguła;
Koreja.pl – Orange 3:9
Mazurek, Siąkowski, Stefan – Malordy 4, Rybacki 2, Adamczyk, Kaprol, Lenert;
WSD – Contra 0:5 (walkower)
WSD nie stawiło się na zawody;
Mecz Tajfun – Stokson został przełożony.

Tabela: Orange 28 pkt. (11 meczów), Nattel 27 (11), Tajfun 24 (10), Stokson 16 (10), Contra 15 (11), WSD 6 (11), Koreja.pl 5 (11), Pro-Banking 4 (11).