Reklama:


Auto detailing, czyli odnowa i zabezpieczenie Twojego samochodu

Auto detailing, czyli odnowa i zabezpieczenie Twojego samochodu

Kiedy samochód traci swój blask warto poszukać usług z zakresu kosmetyki samochodowej. Auto detailing Gliwice, to przestrzeń oferująca profesjonalne usługi renowacji lakieru, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Car detailing pozwoli odkryć samochód na nowo. Pojazd zostanie odnowiony i zabezpieczony. Rewitalizacji zostanie poddany każdy element. Korekta lakieru sprawi, że znikną wszelkie zadrapania, rysy, czy widoczne wgniecenia. Auto detailing sprawi, że samochód będzie wyglądał jak nowy, dopiero co opuszczający taśmę produkcyjną.

Auto detailing, czyli gruntowna renowacja i odświeżony wygląd Twojego samochodu

Zadbany i dobry samochód to powód do dumy, a nawet satysfakcji. Trzeba mieć jednak świadomość, że regularnie używany, ulega mikrouszkodzeniom i naturalnym zabrudzeniom. W konsekwencji karoseria traci swoją nieskazitelność i piękno. Na szczęście można temu skutecznie zapobiegać. Z pomocą przychodzi auto detailing w Gliwicach oferujący wieloetapowy zestaw usług czyszczących i renowacyjnych, odbywających się całymi godzinami, a nawet dniami. Renowacja dotyczy karoserii, szyb oraz pełnego wnętrza pojazdu. Czynności wykonywane są krok po kroku, z zachowaniem należytej precyzji. Każdy element musi być w pełni dopracowany.

Bezbarwne folie, powłoki ceramiczne i polimerowe 

Auto spa to miejsce, gdzie zespół specjalistów przywraca samochód do stanu niczym spod igły. Korekcie poddawany jest lakier, koła, felgi oraz wnętrze samochodu. Specjaliści mogą usunąć wgniecenia i rysy powstałe na skutek codziennego użytkowania pojazdu. Poliuretanowe folie chronią lakier i reflektory przed warunkami atmosferycznymi, mikro zarysowaniami, agresywną chemią, odpryskami, atakami wandalizmu, czy częstymi otarciami parkingowymi. Zakładane folie mają również właściwości self-healing, za sprawą których małe zarysowania pojawiające się na folii podczas codziennej pielęgnacji, znikają pod wpływem podwyższenia temperatury danego elementu. Dzięki temu nie trzeba wymieniać całej folii na danym elemencie. Powłoka ceramiczna ochroni nasz samochód przed promieniowaniem UV, ograniczy pojawianie się zarysowań i powstrzyma efekt utleniania się lakieru. Dodatkowo ułatwi nam codzienną pielęgnację naszego samochodu i pozwoli utrzymać głębie koloru lakieru. Jeśli zależy nam na jeszcze wyższym poziomie ochrony powłoki lakierniczej powinniśmy zainwestować w powłokę polimerową.

Zmień kolor swojego samochodu

Nawet najpiękniejszy kolor samochodu może się z czasem znudzić. Kiedy zależy nam na tym, aby pojazd cechował się indywidualnością, możemy postawić na jego stylizację. Mamy do wyboru setki różnych kolorów folii, które całkowicie odmienią nasz pojazd. Z łatwością wybierzemy odcienie, które do nas pasują. Barwy matowe, błyszczące złocenia lub nietypowe odcienie zagwarantują niesamowity efekt.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości