Wójtowicz z szansą na kolejne występy w reprezentacji

Wójtowicz z szansą na kolejne występy w reprezentacji
Dobre występy w barwach Ruchu są nagrodzone kolejnymi powołaniami do reprezentacji.fot. Adam Starszyński/Press Focus

Cały piłkarski świat od najbliższego weekendu będzie żył Mistrzostwami Świata w Katarze. Zaglądamy jednak na lokalne podwórko, bowiem przed Tomaszem Wójtowiczem kolejna szansa na występy w narodowych barwach.

Kariera wahadłowego Ruchu Chorzów układa się na razie bardzo dobrze. Młody zawodnik jest podstawowym elementem w układance Jarosława Skrobacza, także na pierwszoligowych boiskach. Jeżeli chcecie bliżej poznać wychowanka Niebieskich to odsyłamy do naszego październikowego materiału.

CZYTAJ WIĘCEJ: Ma 18 lat i spełnia marzenia grając dla Ruchu Chorzów, a przy tym twardo stąpa po ziemi (WYWIAD)

We wrześniu Wójtowicz otrzymał od Michała Probierza powołanie do Reprezentacji Polski U’21 na spotkania z Grecją i Łotwą. Teraz przed wahadłowym kolejna szansa na występy z orzełkiem na piersi. Zawodnik udał się na zgrupowanie kadry. W jego ramach Biało – Czerwoni zmierzą się dziś o 18.00 z Chorwacją, a następnie 21 listopada z Turcją.

– Atmosfera jest bardzo dobra, cała ekipa bardzo w porządku. Już nie mogę się doczekać meczu. Mam nadzieję, że zagram, pokażę się z dobrej strony i pozytywnie zakończę ten naprawdę udany rok – mówi Tomasz Wójtowicz za pośrednictwem oficjalnej strony Ruchu Chorzów.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa