Policja nadal poszukuje Artura Kołodziejczyka. Mnóstwo grup zaangażowanych w akcję

Policja nadal poszukuje Artura Kołodziejczyka. Mnóstwo grup zaangażowanych w akcję
Poszukiwania Artura Kołodziejczyka prowadzone są na szeroką skalę.fot. KMP Chorzów

Chorzowska policja w dalszym ciągu prowadzi poszukiwania zaginionego Artura Kołodziejczyka. Wszystkie osoby mające przydatne informacje proszone są o kontakt z mundurowymi.

Dokładnie 10 grudnia 2022 r. doszło do zaginięcia mieszkańca Chorzowa Artura Kołodziejczyka. Mężczyzna ostatni raz był widziany w jednej z dzielnic Rudy Śląskiej i od tego momentu nie kontaktował się ze swoją rodziną.

Policja już wcześniej opublikowała wizerunek zaginionego. fot. KMP Chorzów

Funkcjonariusze zorganizowali szeroko zakrojone poszukiwania i zaangażowali w nie policjantów z katowickiego oddziału prewencji, dwóch przewodników wraz z psami z Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu oraz Górnośląską Grupę Ratowniczo – Poszukiwawczą. Doszło także do przeszukania jezior na terenie podjętych działań. Tym zajęła się Specjalistyczna Grupa Ratownictwa Wodno-Nurkowego z Bytomia.

– Policjanci przez kilka godzin skrupulatnie przeszukiwali tereny leśne oraz okolice stawów. W działaniach wykorzystano sonar zamontowany na łodzi. Ponadto w poszukiwania włączył się również płetwonurek – relacjonują chorzowscy stróże prawa.

Mężczyzny nie udało się odnaleźć do tej pory. Mundurowi o wszystkie osoby mające informacje przydatne w poszukiwaniach Artura Kołodziejczyka o osobisty lub telefoniczny kontakt z policjantami z chorzowskiej komendy pod numerem: 47 85 452 55 (e-mail: dyzurny@chorzow.ka.policja.gov.pl) lub z najbliższą jednostką Policji – numer 112.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa