Reklama:


Przed nami 2. Mikołajowy Festiwal Czekolady i Prezentów w Chorzowie!

Przed nami 2. Mikołajowy Festiwal Czekolady i Prezentów w Chorzowie!
Chorzów już drugi raz stanie się prawdziwą czekoladową stolicą.fot. UM Chorzów

Przed nadchodzącymi Świętami Bożego Narodzenia w Chorzowie ponownie nie zabraknie prawdziwie słodkich doznań!

Zgodnie Zgodnie z informacją przekazaną przez chorzowski urząd, nasze miasto po raz drugi stanie się stolicą czekolady. Dokładnie w dniach od 1 do 3 grudnia br., na rynku odbędzie się Mikołajowy Festiwal Czekolady i Prezentów w Chorzowie.

Na uczestników czeka masa atrakcji – Śląska Parada Mikołajów, Konkurs na Prawdziwego Mikołaja oraz program warsztatów czekoladowych i cukierniczych. Oprócz tego uczestnicy będą mogli zakupić najróżniejsze czekoladowe przekąski, a także rozmaite pamiątki.

– Znajdziesz tutaj wszystko, o czym tylko marzysz, a nawet więcej! Domek Mikołaja otwarty dla każdego dziecka, manufakturzyści czekolady, producenci słodyczy z całego świata , magiczne świąteczne aranżacje, gwiazdkowe prezenty, świąteczne koncerty w wykonaniu dzieci i młodzieży,, to tylko część atrakcji, które będą na Was czekały – zachęcają organizatorzy.

Festiwal będzie czynny w piątek od 15.00 do 20.00, w sobotę od 10.00 do 20.00 oraz w niedzielę od 10.00 do 19.00. Szczegółowe informacje można znaleźć TUTAJ.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości