W jaki sposób catering dietetyczny LOVE Catering pozyskał tak wielu klientów?

W jaki sposób catering dietetyczny LOVE Catering pozyskał tak wielu klientów?

Przestrzegając określonej diety, można osiągnąć niezbędną równowagę składników odżywczych i zmniejszyć spożycie niezdrowej żywności. Niektóre diety pudełkowe mogą również pomóc w leczeniu niektórych schorzeń, takich jak cukrzyca lub problemy trawienne. LOVE Catering oferuje smaczne i zdrowe posiłki przygotowane przez doświadczonego szefa kuchni. Przed podjęciem ostatecznej decyzji o wyborze planu żywieniowego można bezpłatnie skonsultować się z dietetykiem z cateringu dietetycznego. To pozwoli otrzymać spersonalizowany program odżywiania dopasowany kalorycznie do potrzeb.

Jaka powinna być zdrowa dieta pudełkowa?

Dieta pudełkowa to produkt, który można kupić na wybrany okres czasu. Składa się z posiłków przygotowanych przez firmę cateringową LOVE Catering które następnie dostarczane są bezpłatnie do klienta pod wskazany adres. Dania zostają zapakowane w specjalne pudełka, dzięki którym można je wygodnie i bezpiecznie zabrać ze sobą. Firma odchodzi obecnie od  typowych plastikowych opakowań i oferuje bardziej zrównoważone rozwiązania chroniące środowisko. Główną ideą cateringu dietetycznego jest dostarczenie klientowi wszystkich posiłków, tak aby nie musiał on rozbić zakupów i gotować. Posiłki z cateringu LOVE są zdrowe, zbilansowane, przygotowane ze świeżych, wysokiej jakości składników, a ich receptury są tworzone pod okiem wykwalifikowanego dietetyka.

Co przemawia za tym, aby zamówić catering dietetyczny Chorzów?

Jedzenie z cateringu dietetycznego pozwala pięć razy dziennie spożywać pełnowartościowy posiłek, w pełni dostosowany do potrzeb organizmu. Warto porozmawiać z dietetykiem z firmy cateringowej, który dostosuje dietę zgodnie ze stanem zdrowia i wiekiem. Jest to szczególnie ważne w przypadku osób cierpiących na różne schorzenia, takie jak cukrzyca czy alergie pokarmowe lub borykających się z nietolerancją niektórych składników odżywczych. Różnorodne dania się nie nudzą, każdego dnia klient otrzymuje coś nowego i smacznego.

Sport i zrównoważona dieta pudełkowa mogą stać się sprzymierzeńcami w dbaniu o atrakcyjny wygląd i dobre zdrowie. Warto więc przyjrzeć się bliżej swoim nawykom i w razie potrzeby zmienić jadłospis. Szef kuchni z LOVE Catering czerpie inspiracje i smaki z różnych kuchni świata i systematycznie poszerza ofertę, aby każdy posiłek budził zadowolenie. Twórcze pomysły prawdziwego mistrza łączenia produktów i wydobywania nowych, niesamowicie pysznych połączeń smakowych to główne motto tego cateringu.

Co składa się na ofertę firmy LOVE Catering?

Dzięki diecie pudełkowej można liczyć na pełną personalizację bez obawy, że otrzymane posiłki będą zawierały nielubiane składniki. Posiłki są również dostosowane do indywidualnego zapotrzebowania kalorycznego.

LOVE Catering ma w ofercie np.:

  • Dieta Balance (1200kcal-2500 kcal) zawiera tylko najwyższej jakości produkty: mięso, ryby, nabiał, warzywa, owoce. Dietetyk z cateringu dietetycznego przygotowując menu bierze od uwagę nietolerancje pokarmowe i upodobania kulinarne.  
  • Dieta Sportowa (1500 kcal-3500 kcal) zawiera pełnowartościowe białko z mięsa, ryb i nabiału. Indywidualna dieta dla sportowców wyczynowych i rekreacyjnych pomaga w treningach i pozwala szybciej osiągnąć wyniki sportowe i zbudować masę mięśniową.
  • Dieta odchudzająca Slim Fit (1000 kcal-1200 kcal) to program redukcji wagi I tkanki tłuszczowej. Firma LOVE Catering oferuje 5 zbilansowanych posiłków dziennie, które w pełni zaspokajają głód, dzięki czemu nie ma ochoty na podjadanie. Efektem stosowania diety jest utrata nadmiernych kilogramów i wyszczuplenie sylwetki.
  • Dieta Bulion (1200 kcal) doskonałe efekty stosowania się do tego programu żywieniowego ukryte są w kolagenie zawartym w bulionie gotowanym na kościach. Konsekwencją zamawiania cateringu dietetycznego jest utrata wagi, poprawa kondycji skóry, włosów i stawów.

Podsumowanie

Zamawianie urozmaiconej diety pudełkowej należy rozpocząć od wejścia na stronę firmy cateringowej w zakładkę Panel Klienta i dokonanie właściwych wyborów. Każdego dnia LOVE Catering bezpłatnie dostarcza pod same drzwi smaczne i zdrowe posiłki w pudełkach. Istnienie możliwość zamiany dań i dopasowanie menu do własnych upodobań smakowych. Można złożyć zamówienie na dowolną liczbę dni, preferowaną kaloryczność i wariant diety.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa