Reklama:


Ruch będzie promował miasto w Internecie

Ruch będzie promował miasto w Internecie

Klub otrzyma kolejne pieniądze z Urzędu Miasta. Tym razem Ruch może liczyć na 300 tysięcy złotych za promocję miasta w Internecie. Do zadań „Niebieskich” będzie należała promocja Chorzowa na portalach społecznościowych, oficjalnej stronie klubu i w aplikacji mobilnej.

– Jestem przekonany, że będzie to z korzyścią dla miasta. Klub bardzo prężnie działa w internecie, a jego akcje medialne, chociażby związane z aplikacją na smartfony, cieszą się sporym zainteresowaniem – mówi Andrzej Kotala, Prezydent Chorzowa.

Dodatkowo logotyp miasta pojawi się w materiałach telewizji klubowej, a wybrane informacje dotyczące funkcjonowania miasta pojawią się też w klubowym newsletterze.

Początkowo Urząd Miasta zamierzał rozpisać przetarg na promocję miasta poprzez sport obejmujący przede wszystkim promowanie Chorzowa na obiektach sportowych czy koszulkach zawodników. Pandemia koronawirusa i zawieszenie wszystkich rozgrywek sportowych spowodowały, że zadanie ograniczono do promocji w internecie. Miasto wciąż ma zabezpieczoną resztę pieniędzy, którą miało zamiar wydać na promocję w ramach rozgrywek sportowych. Jeśli rozgrywki zostaną wznowione Urząd Miasta zdecyduje o rozpisaniu przetargu na dalszą promocję miasta już podczas meczów i wydarzeń rzeczywistych.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości