Zajęcia fitness wracają na salę

Zajęcia fitness wracają na salę

Dwa tygodnie plenerowych treningów na boisku Orlik przy ul. Kościuszki dobiegają końca. Od poniedziałku 18 maja zajęcia fitness zostają przeniesione w nowe miejsce – na salę gimnastyczną przy ul. Dąbrowskiego 113.

Dzięki nowym przepisom zajęcia ponownie będą mogły odbywać się w przestrzeniach zamkniętych. W związku z tym zajęcia fitness organizowane przez Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie przenoszą się do salki przy ul. Dąbrowskiego 113 – nad Centrum Rekreacji i Wdzięku.

Przedstawiamy główne założenia dotyczące treningów w nowym miejscu. Podczas jednych zajęć może ćwiczyć maksymalnie 12 osób. Zapisywać się można telefonicznie pod nr 32 2417 050 wew. 39 oraz przez system internetowy – dla zarejestrowanych użytkowników. Osoby mające wykupione karnety, które nie wykorzystały wszystkich wejść mogą zapisać się na zajęcia w ramach swojego karnetu. Wznowiona została możliwość zakupu karnetów oraz wejść jednorazowych – zgodnie z cennikiem.

Organizatorzy proszą wszystkich zainteresowanych, aby przed zajęciami zgłosili się do recepcji w Centrum Rekreacji i Wdzięku. W trakcie treningu obowiązują wszystkie aktualne przepisy sanitarne. Grafik zajęć dostępny jest na stronie MORiS’u.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa