Zapomniana sztuka opowiadania. Warsztaty dla dzieci i rodziców w SDK

Zapomniana sztuka opowiadania. Warsztaty dla dzieci i rodziców w SDK
Zajęcia z pewnością zadowolą najmłodszych uczestników oraz będą cenną nauką.fot. SDK

W najbliższy poniedziałek szykuje się kolejne ciekawe wydarzenie w Starochorzowskim Domu Kultury. W ramach zajęć powstanie wyjątkowa bajka.

Już 13 marca br., o godzinie 17.00 w SDK odbędzie się kolejne spotkanie Mamy Klubu z cyklu doświadczamy sztuki. Podczas wydarzenia poruszona zostanie sztuka opowiadania. Uczestnicy stworzą własną bajkę, którą następnie odegrają.

Będzie to również warsztat teatralny, który ma rozbudzić wyobraźnię dziecka i rodzica. Zaczniemy poznawać pracę z ciałem, poprzez które dziecko może tworzyć w grupie relacje: współpracy, dawania, obserwacji i szacunku wobec drugiego człowieka – informują organizatorzy.

Podczas warsztatów poruszone zostaną także kwestie związane z pracą z językiem, a także logopedią. Zajęcia poprowadzi Agnieszka Radzikowska – dr Sztuk filmowych I teatralnych, aktorka filmowa (“Strzępy”) oraz teatralna (Teatr Śląski), reżyserka, edukatorka.

Koszt udziału w warsztatach to 10 zł od osoby. Szczegółowe informacje można uzyskać kontaktując się za pomocą wiadomości lub telefonu: annabratek@chck.pl 32 247 39 57.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa