Udane zawody dla DOSiR „Sokolnia” w Inowrocławiu

Miniony weekend chorzowscy akrobaci zakończyli z uśmiechami na twarzach.fot. DOSiR Sokolnia

Bardzo dobre wiadomości napływają wprost z chorzowskiej Sokolni. Młodzi akrobaci wywalczyli kolejne sukcesy do swojego dorobku.

Tym razem ekipa DOSiR Sokolnia wybrała się na Ogólnopolskie Zawody Akrobatyczne pn. „Pierwszy krok sportowy”. Turniej odbył się w dniach 17-19 marca w Inowrocławiu.

Rywalizacja była rozstrzygnięta na dwóch płaszczyznach. Całość reprezentacji zdobyła w klasie II 1. miejsce. Natomiast w zawodach chorzowscy akrobaci wywalczyli 3 złote medale. Pełna klasyfikacja miejsc naszych zawodników prezentuje się następująco:

• 1. miejsce klasa II dwójki mieszane – Staś Kucharski i Milena Wolny
  • 1. miejsce klasa II dwójki kobiet – Martyna Pieloch i Emilia Spalony
  • 1. miejsce klasa II trójki kobiet – Tamara Wittich, Zuzanna Matyjaszczyk,Anna Szymkowiak
  • 4. miejsce trójki kobiet klasa II – Inga Feliks,Amelia Redzimska,Julia Grella.
  • 5. miejsce trójki kobiet klasa II – Oliwia Kubara,Julia Ficek i Wiktoria Wolny.