Reklama:

Reklama:

728 x 90
728 x 90

Wspólnie z powstającym Muzeum Hutnictwa wyruszamy w podróż, która pomoże odkryć nieopowiedziane jeszcze historie Chorzowa, Królewskiej Huty i Wielkich Hajduk. „Smykocz hutniczy” to inicjatywa, z którą do naszej redakcji zgłosiło się Muzeum Hutnictwa (w organizacji). Celem projektu jest odkrywanie interesujących miejsc związanych z życiem hutników. Pierwszy „Smykocz hutniczy” będzie dotyczył przestrzeni związanej z Hutą Kościuszko w centrum Chorzowa, w drugim planujemy opowiedzieć o miejscach związanych z Hutą Batory i Hajdukami.

Więcej:

Huta to jest styl życia

O tym, co słychać na budowie, a także o hutniczej tożsamości miasta z Adamem Kowalskim, dyrektorem Muzeum Hutnictwa (w organizacji) rozmawia Paweł Mikołajczyk.

Chorzowianin ze „Smykoczem Hutniczym” jest już na mieście

Zapraszamy do czytania najnowszego wydania Chorzowianina. Nasi kolporterzy rozdają najnowszy numer pisma w centrum Chorzowa.

Poćcie się z nami posmykać po Chorzowie

Już jutro najnowsze wydanie pisma Chorzowianin.pl. Wspólnie z Muzeum Hutnictwa zachęcamy do czytania. Wewnątrz numeru znajdzie się dodatek specjalny „Smykocz hutniczy”.

Odkryjmy wspólnie tajemnice hutniczego miasta

Wspólnie z powstającym Muzeum Hutnictwa wyruszamy w podróż, która pomoże odkryć nieopowiedziane jeszcze historie Chorzowa, Królewskiej Huty i Wielkich Hajduk.