Woodstock i winyle w Kinie Grajfka

Woodstock i winyle w Kinie Grajfka

W poniedziałek 27 stycznia w Kinie za Rogiem Grajfka odbędzie się kolejne spotkanie „Kino na 33 i 1/3” poświęcone muzyce filmowej.

Muzyka z płyt winylowych odtwarzana na oryginalnym sprzęcie wyselekcjonowanym do danej audycji ponownie wybrzmi w Kinie Grajfka. Po spotkaniu odbędzie się projekcja filmu dokumentalnego „Przystanek Woodstock – najgłośniejszy film polski”.

Rok 2002, Żary, 8. Przystanek Woodstock. Dwa dni wypełnione muzyką, poczuciem wszechogarniającej wolności i otwartości na innych. Na scenie – od bluesa i reggae poprzez ostry rock do heavymetalu. Pod sceną, głowa przy głowie, tysiące młodych ludzi, kolorowy, energetyczny, radosny tłum. A wszystko pod hasłem: Miłość/Przyjaźń/Muzyka/Rock’n’roll. Dwugodzinny film Jerzego Owsiaka i Yacha Paszkiewicza to impresja z imprezy, która co roku przyciąga setki tysięcy młodych ludzi.

Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 18:00. Bilety dostępne są w cenie 8 złotych. Więcej informacji i rezerwacja miejsc mailowo pod adresem barbara_g@chck.pl lub telefonicznie pod nr 32 349 78 69/63

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa