Solidna dawka głośnego brzmienia. Już jutro koncert grupy „WALIMY W KOCIOŁ”

Solidna dawka głośnego brzmienia. Już jutro koncert grupy „WALIMY W KOCIOŁ”
Jeżeli kochacie perkusję, to jutro nie powinno zabraknąć wasw w SDK.fot. Walimy w kocioł

Już jutro w Starochorzowskim Domu Kultury odbędzie się naprawdę głośny koncert! Na scenie pojawi się grupa „Walimy w kocioł”.

Każdy fan dźwięków perkusji nie powinien przeoczyć jutrzejszego wydarzenia, które rozpocznie się o 19.00. Grupa „WALIMY W KOCIOŁ” wystąpi w Starochorzowskim Domu Kultury.

– Grupa perkusyjna WALIMY W KOCIOŁ składa się z pasjonatów szeroko pojętej sztuki perkusyjnej, którzy udowadniają sobie i całemu światu, że nigdy nie jest za późno, by zacząć realizować swoje marzenia. Podczas godzinnego koncertu kilkunastoosobowa formacja bębniarzy prezentuje utwory wykonywane na różnorodnych instrumentach perkusyjnych takich jak werble, bębny basowe, tomy, bębny afrykańskie, kotły symfoniczne, gong a nawet 200-litrowe beczki po oleju. Grupie na żywo akompaniuje zespół muzyczny złożony z gitarzysty, pianisty i basisty – czytamy w oficjalnej zapowiedzi wydarzenia.

W trakcie koncertu jego uczestnicy będą mogli posłuchać różnych rodzajów muzyki, począwszy od tanecznej przez rockową, metalową, jazzową, a nawet symfoniczną. Grupa wykona własne kompozycje, a także utwory Santany, Rammsteina, Safri Duo, AC/DC, Herbie Hancock czy Maurice Ravel.

Cena biletu na koncert wynosi 35 zł. Wejściówki można nabyć za pośrednictwem sprzedaży online – TUTAJ.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa