W listopadzie możecie zwiedzić Stadion Śląski za pół ceny. Sprawdźcie kiedy

W listopadzie możecie zwiedzić Stadion Śląski za pół ceny. Sprawdźcie kiedy
Odwiedziny w Kotle Czarownic to z pewnością świetny pomysł na spędzenie weekendu.fot. archiwum

Jeżeli zastanawiacie się nad tym, czy warto wybrać się na zwiedzanie Stadionu Śląskiego, to przekonać może was do tego akcja „Polska Zobacz Więcej – Weekend za Pół Ceny”. W jej ramach będziecie mogli odwiedzić w listopadzie Kocioł Czarownic za połowę ceny!

Z oferty można skorzystać w trakcie jednego z dwóch weekendów – 18-20 oraz 25-27 listopada. Promocyjne ceny zwiedzania stadionu na trasę długą wynoszą 9,50 zł za bilet ulgowy i 14,50 zł za bilet normalny. Zwiedzanie odbywa się w towarzystwie przewodnika, który nie tylko pokazuje najciekawsze miejsca, m.in. arenę główną, tunel zawodniczy, szatnię reprezentacyjną, salę muzealną oraz posterunek policji, ale także opowiada o historii obiektu oraz dzieli się licznymi ciekawostkami na jego temat. W czasie zwiedzania za dodatkową opłatą możliwe jest także wejście na punkt widokowy. Wszystkich chętnych zapraszamy do recepcji pawilonu hotelowo-sportowego, skąd rozpoczyna się zwiedzanie stadionu.

– To już kolejna akcja Polska Zobacz Więcej do której się przyłączamy, poprzednia edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem, dlatego i tym razem dołożymy wszelkich starań, aby każdy, kto wybierze się w jeden z weekendów na nasz obiekt, wyszedł z niego w pełni usatysfakcjonowany i miał ochotę do nas wrócić, przede wszystkim podczas organizowanych u nas imprez! – mówi prezes Stadionu Śląskiego, Jan Widera.         

„Polska Zobacz Więcej – Weekend Za Pół Ceny” to ogólnopolska akcja promocyjna, do której przedsiębiorcy z branży turystycznej zgłaszają swoje oferty, a turyści – korzystają z nich w obniżonych cenach. Wszystkie szczegóły dotyczące akcji można znaleźć na stronie www.polskazobaczwiecej.pl.

Godziny zwiedzania w piątek:

Trasa długa: 10:00, 12:00, 15:00

Godziny zwiedzania w weekendy – soboty i niedziele:

Trasa długa: 10:00, 13:00, 16:00 

26.11.2022 r. – 10:00, 12:00

Punkt widokowy:

piątek: od 7.00 do zmierzchu

soboty i niedziele: od 9.00 do zmierzchu

Bilety na zwiedzanie można kupić na stronie: https://stadionslaski.pl/zwiedzanie

Źródło: Informacja prasowa/własne

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa