Ostatnie dni zapisów na 8. edycję Biegu Dwóch Szybów. Start już w niedzielę

Ostatnie dni zapisów na 8. edycję Biegu Dwóch Szybów. Start już w niedzielę
Na uczestników biegu czekają wyjątkowe medale.fot. ChSBD "W Ruchu"

Tegoroczna edycja Biegu Dwóch Szybów zbliża się wielkimi krokami. Jeżeli jeszcze zastanawiacie się nad wzięciem udziału, to na zapisy pozostało już niewiele czasu.

Zgodnie z naszą wcześniejszą zapowiedzią 8. edycja Biegu Dwóch Szybów organizowana przez Chorzowskie Stowarzyszenie Biegaczy Długodystansowych „W Ruchu” odbędzie się 6 listopada br. W związku z tym wydarzenie czeka nas już niebawem, bo w przyszłą niedzielę. Z tej okazji warto przypomnieć o zapisach, na które pozostało już niewiele czasu. Niezdecydowane do tej pory osoby mają czas do 2 listopada, aby zgłosić chęć swojego udziału. Należy to zrobić za pośrednictwem formularza internetowego, który dostępny jest TUTAJ. Kwota wpisowego wynosi obecnie 60 zł.

Trasa z Ewą i Krystyną

Choć okres jesienny dla wielu osób oznacza mniejszą aktywność, szczególnie jeżeli chodzi o sporty uprawiane na zewnątrz, to nie stanowi to najmniejszej przeszkody dla prawdziwych zapaleńców. Przed nami 8. edycja Biegu Dwóch Szybów, który odbędzie się już 6 listopada. Uczestnicy będą mogli sprawdzić swoje umiejętności na dystansie 15 km. Którędy pobiegną? Ta kwestia z początku była owiana tajemnicą, natomiast obecnie wszystko jest już jasne.

– Zgodnie z ogłoszoną wczoraj informacją, że tegoroczna trasa Biegu Dwóch Szybów prowadzi w okolicy szybu „Ewa” i szybu „Krystyna” KWK Szombierki w Bytomiu, wszystkie Ewy i Krystyny, które wystartują w naszych zawodach, otrzymają w swoich pakietach startowych specjalny upominek – zapowiadają organizatorzy.

Szczegółowe informacje odnośnie biegu będą możecie znaleźć w wydarzeniu na portalu Facebook, które znajdziecie TUTAJ.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa