Prace przy lodowisku w Chorzowie Batorym idą pełną parą. MORiS zapowiada uruchomienie ślizgawki

Prace przy lodowisku w Chorzowie Batorym idą pełną parą. MORiS zapowiada uruchomienie ślizgawki
Lodowisko ruszy już z początkiem grudnia.fot. MORiS Chorzów

Miłośnicy ślizgawek z pewnością ucieszą się z takiej wiadomości. Już na początku grudnia ruszy lodowisko w Chorzowie Batorym!

Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Chorzowie pochwalił się postępem prac związanych z uruchomieniem lodowiska zlokalizowanego przy Kompleksie Sportowym „Hajduki” w dzielnicy Batory. Całość konstrukcji została już postawiona, a dodatkowo udało się utwardzić i wyrównać pierwsze warstwy lodu.

– Ślizgawka będzie miała wymiar 26 x 17,5 m i będzie mogła jednorazowo pomieścić 60 łyżwiarzy. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem – pierwsze osoby wejdą na lód już 1 grudnia! – zapowiada MORiS Chorzów.

Znamy także tegoroczne godziny otwarcia ślizgawek, a także cennik. Jazdy będą odbywać się o: 10.00; 11.00; 12:00; 14:30; 15:30; 16:30; 18.00; 19:00 i 20.00. Każda ślizgawka trwa 45 minut. Jeżeli chodzi o koszty wejściówek, to normalna jest w cenie 10 zł a ulgowa 7 zł. Za wypożyczenie łyżew przyjdzie nam zapłacić 8 zł (w ramach jednej ślizgawki) oraz 6 zł za szlifowanie pary łyżew.

Wszystkie szczegółowe informacje odnośnie cen biletów, a także funkcjonowania lodowiska można znaleźć TUTAJ.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości