Już dziś czwarta debata z cyklu „Chorzów na żywo”. Przed nami tematy kulinarne

Już dziś czwarta debata z cyklu „Chorzów na żywo”. Przed nami tematy kulinarne

Przypomnijmy, że 5 września miasto rozpoczęło cykl debat „Chorzów na żywo”. Każde z zaplanowanych spotkań można śledzić dzięki transmisji live, która każdorazowo odbywa się za pośrednictwem oficjalnego profilu Chorzowa na Facebooku – TUTAJ. Za nami już trzy debaty. Pierwsza z nich dotyczyła kultury, druga architektury, a ostatnia huty i przemysłu. Dziś zaproszeni goście poruszą kwestię

Przypomnijmy, że 5 września miasto rozpoczęło cykl debat „Chorzów na żywo”. Każde z zaplanowanych spotkań można śledzić dzięki transmisji live, która każdorazowo odbywa się za pośrednictwem oficjalnego profilu Chorzowa na Facebooku – TUTAJ.

Za nami już trzy debaty. Pierwsza z nich dotyczyła kultury, druga architektury, a ostatnia huty i przemysłu. Dziś zaproszeni goście poruszą kwestię chorzowskiej gastronomii, a głos zabiorą m.in. lokalni restauratorzy.

– Uczestnicy porozmawiają o kondycji chorzowskiej gastronomii w dobie kryzysu gospodarczego. Spróbują znaleźć receptę na rozwój tej branży w naszym mieście. W debacie nie zabraknie również akcentów świątecznych – zapowiadają organizatorzy.

Debata rozpocznie się dziś o godzinie 18.00 w Galerii Sztuki Muzycznej i Obrazu na chorzowskim rynku. Spotkanie poprowadzi Jacek Maczuch, dziennikarz Radia Silesia. Wśród zaproszonych gości znajdą się przedstawiciele takich lokali jak: Zielona Dolina, Pod Drewnianym Bocianem, a także TODOJUTRA.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa

Reklama:

Najnowsze wiadomości