Kolejna propozycja na ferie. Superwtorek w Muzeum Hutnictwa

Kolejna propozycja na ferie. Superwtorek w Muzeum Hutnictwa
Dzieci i dorośli mogą skorzystać z darmowego oprowadzania po Muzeum.fot. Tomasz Makula

Ciekawe propozycje na spędzenie zimowych ferii w mieście przygotowało Muzeum Hutnictwa. Prawdziwa okazja szykuje się już w najbliższy wtorek.

Sposobów na spędzenie zimowych wakacji w Chorzowie jest mnóstwo. Rozmaite instytucje przygotowały wiele programów i atrakcji na mijający i nadchodzący tydzień.

Jednym z takich miejsc jest z pewnością Muzeum Hutnictwa, w którym nie zabraknie dobrej zabawy, ale też okazji do poszerzenia swojej wiedzy.

Już 24 stycznia odbędzie się tam akcja „Superwtorek”. Oznacza to nieodpłatne zwiedzanie muzeum wraz z oprowadzaniem. Dla najmłodszych został przygotowany program na godzinę 10.00 i 11.00. Najmłodsi wybiorą się wraz z Przetopkiem w zimowe przygody.

Jest także opcja dla dorosłych. O godzinie 12.00 i 14.00 możecie udać się w podróż po „Królestwie Żelaza” w towarzystwie dr Jacka Kurka.

– Ze względów organizacyjnych zachęcamy do wcześniejszej telefonicznej rezerwacji miejsca. Rezerwacje w godzinach pracy Muzeum pod numerem telefonu 32 704 96 31 lub 32 704 96 30 – informuje muzeum.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa