Reklama:
 • Trening i dieta – ćwicz, jedz i obserwuj efekty

  Trening i dieta – ćwicz, jedz i obserwuj efekty0

  Każdemu zależy na tym, aby długo cieszyć się dobrym zdrowiem, ładną sylwetkę i odpornością na choroby. Kiedy odczuwamy jakieś dolegliwości, zazwyczaj towarzyszy nam zaniepokojenie. Warto więc zastanowić się, jak uniknąć przykrych i groźnych konsekwencji zaniedbania własnego zdrowia. Dzisiaj podpowiadamy, jak można w kilku krokach poprawić swój styl życia.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Współpraca Skansenu z Muzeum Etnograficznym w Tbilisi

  Współpraca Skansenu z Muzeum Etnograficznym w Tbilisi0

  Skansen odwiedziła delegacja gruzińskich muzealników i urzędników zarządzających kulturą. Wizyta dyrektor Muzeum Etnograficznego w Tbilisi, Nino Chipashvili, jest odpowiedzią na list intencyjny dyrektora chorzowskiego muzeum, dr Artura Madalińskiego, w sprawie nawiązania współpracy.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Miłośnicy kolei spotkają się w Muzeum w Chorzowie

  Miłośnicy kolei spotkają się w Muzeum w Chorzowie0

  Już po raz czwarty w obecnej formule, a po raz dziesiąty od pierwszej edycji, która odbyła się w 2006 roku, badacze dziejów transportu w Polsce – historycy, geografowie i architekci – spotykają się na interdyscyplinarnej konferencji naukowej poświęconej przeszłości kolei.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Jarosław Knopik ponownie trenerem Ruchu. „Zaczynam nowy, ambitny etap”

  Jarosław Knopik ponownie trenerem Ruchu. „Zaczynam nowy, ambitny etap”0

  Przez kilka tygodni „Niebieskie” pozostawały bez trenera, ale w końcu to się zmieniło. W czwartek drużynę przejmie Jarosław Knopik, dla którego będzie to druga kadencja w Chorzowie. Wcześniej – w latach 2016-18 – zanotował z Ruchem kilka sukcesów.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Wyniki tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego

  Wyniki tegorocznej edycji Budżetu Obywatelskiego0

  Zakończyła się 9 edycja chorzowskiego Budżetu Obywatelskiego. Mieszkańcy zgłosili 89 projektów, z których 67 przeszło pozytywnie weryfikację. Prawie 8 tysięcy chorzowian przyznało punkty wybranym przez siebie zadaniom. Do realizacji w wyniku głosowania zostanie skierowanych 14 projektów.

  CZYTAJ WIĘCEJ
 • Zaczarowana suknia ślubna plus size

  Zaczarowana suknia ślubna plus size0

  Suknia ślubna to najważniejsza kreacja w życiu każdej kobiety i to bez względu, czy założy ją tylko raz w życiu, czy powtórnie wstąpi w związek małżeński. Ślub to jak otwieranie drzwi do nowego życia, wymaga więc oprawy niezwykłej, jedynej i niepowtarzanej, a taką zapewnia dobrze dobrana suknia ślubna.

  CZYTAJ WIĘCEJ