Kolejny zawodnik Ruchu z powołaniem do Reprezentacji Polski! Już dziś szansa na debiuty Witka i Wójtowicza

Kolejny zawodnik Ruchu z powołaniem do Reprezentacji Polski! Już dziś szansa na debiuty Witka i Wójtowicza
Witek może zadebiutować w narodowych barwach podczas dzisiejszego spotkania z Niemcami.fot. Marcin Bulanda-PressFocus

Tomasz Wójtowicz nie jest jedynym graczem Niebieskich, który wyjechał na zgrupowanie Reprezentacji Polski. Dodatkowe powołanie zostało wysłane do Jakuba Witka.

Ogromna radość zapanowała przy Cichej kiedy oficjalne angaż do Reprezentacji Polski U’21 otrzymał Tomasz Wójtowicz. Wahadłowy Niebieskich już dziś może zadebiutować w narodowych barwach, bowiem drużyna Michała Probierza zmierzy się o 16.30 w Białymstoku z Grecją. Transmisja spotkania odbędzie się na antenie TVP Sport – TUTAJ.

Witek z dodatkowym powołaniem

Dodatkowe powołanie otrzymał także Jakub Witek. Pomocnik 14-krotnego Mistrza Polski wyjechał w środę na zgrupowanie kadry U’20, które odbywa się w Woli Chorzelowskiej. Zespół prowadzony przez Miłosza Stępińskiego zmierzy się dziś z Niemcami w Unterhaching, natomiast 27 września (wtorek) Biało – Czerwoni zagrają z w Stalowej Woli z Portugalią.

– Mam nadzieję, że dostanę szanse od trenera, mimo, że dopiero wczoraj pojawiłem się na zgrupowaniu. Jeśli ją otrzymam, będę się starał jak najlepiej ją wykorzystać. Możliwość zagrania z orzełkiem na piersi byłoby spełnieniem marzeń i dodatkową motywacją do jeszcze cięższej pracy – mówi Jakub Witek na łamach oficjalnej strony Ruchu Chorzów.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa