Przebudowa sieci gazowej na ul. Głogowskiej. Kierowców czekają jutro utrudnienia

Przebudowa sieci gazowej na ul. Głogowskiej. Kierowców czekają jutro utrudnienia

Kierowcy, którzy korzystają z przejazdu ulicą Głogowską, muszą jutro wziąć pod uwagę prace, jakie odbędą się na jednym z jej odcinków w godzinach porannych.

Zgodnie z informacją przekazaną przez urząd miasta, chorzowianie mogą spodziewać się jutro tj 15 marca we wtorek utrudnień na ul. Głogowskiej. W związku z robotami przy przebudowie sieci gazowej w godzinach porannych zostanie zamknięty fragment wspomnianej drogi między ulicami Strzelców Bytomskich i Pułaskiego.

Roboty niosą za sobą także inne zmiany. W ciągu ul. Głogowskiej na odcinkach położonych między strefą prowadzonych prac i ulicami Strzelców Bytomskich oraz Pułaskiego wprowadzony zostanie tymczasowy dwukierunkowy ruch pojazdów. W ciągu ulicy Pułaskiego na odcinku między ulicami Cieszyńską i Głogowską wprowadzony zostanie tymczasowy dwukierunkowy ruch pojazdów. Dodatkowo obowiązywać będzie w tym miejscu zakaz zatrzymywania w obu kierunkach.

Jeżeli chodzi o dojazd do ul. Pułaskiego z kierunku ulic Strzelców Bytomskich i Głogowskiej, to prowadzić będzie do niego objazd ulicami Strzelców Bytomskich, Wolności, a także Pułaskiego.

Prace będą uwzględnione na mapie nawigacyjnej Waze – TUTAJ.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa