Kabaret Smile w Chorzowie. Już w poniedziałek czeka na was spora dawka śmiechu

Kabaret Smile w Chorzowie. Już w poniedziałek czeka na was spora dawka śmiechu
Chorzowianie już w poniedziałek mogą wybrać się na występ popularnego kabaretu.fot. Agencja Artystyczna Kereza

Już w najbliższy poniedziałek w Chorzowskim Centrum Kultury zagości solidna porcja dobrego humoru. Na scenie wystąpi kabaret Smile w programie „Tu i teraz”.

Jeżeli potrzebujecie dużej ilości śmiechu i dobrego humoru to powinniście wybrać się w najbliższy poniedziałek do Chorzowskiego Centrum Kultury. Wystąpi tam kabaret Smile w programie „Tu i teraz”.

– Po wnikliwej analizie zebranego materiału z #obserwujemywas, powstał program ukazujący szeroki przekrój codziennych sytuacji z życia zarówno typowego „Seby”, jak również celebrytów z pierwszych stron gazet. Nowe perypetie w domu Bożenki i Merlina, wpływ nowych technologii i mediów społecznościowych na nasze życie, to tylko nieliczne tematy, które w zabawny sposób przedstawia w swoich skeczach Kabaret Smile – czytamy w oficjalnej zapowiedzi.

Podczas występu nie zabraknie także piosenek uwielbianych przez widzów. Dodatkowo goście będą mieli okazje stać się bohaterami i współtwórcami show.

Zgodnie z zapowiedzią, wydarzenie odbędzie się w najbliższy poniedziałek tj. 4 kwietnia o godzinie 17.00 i 20.00. Bilety w cenie 70 i 80 zł można nabyć za pośrednictwem:

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa