Jeszcze więcej Ruchu! Kulisy meczu ze Stalą Rzeszów i urodzinowej gali

Jeszcze więcej Ruchu! Kulisy meczu ze Stalą Rzeszów i urodzinowej gali
Koniecznie zajrzyjcie do kolejnych kulis przygotowanych przez klubowę telewizję RuchTV.fot. Marcin Bulanda

Jeżeli w ostatnich dniach jeszcze wam mało wieści prosto z Cichej 6, to nic straconego! Dzięki klubowej telewizji możecie zajrzeć za kulisy dwóch wyjątkowych wydarzeń.

Lider pokonany, Niebiescy świętują w Rzeszowie

Przypomnijmy, że w ubiegłą sobotę Niebiescy sprawili wszystkim sympatykom klubu najlepszy możliwy prezent świąteczny. Ruch pokonał na wyjeździe lidera 2. ligi Stal Rzeszów 2:1 (0:0). Na listę strzelców w tym spotkaniu wpisał się niezawodny w rundzie wiosennej Daniel Szczepan oraz Konrad Kasolik. Bramkę kontaktową zdobył Kacper Sadłocha.

– Cieszymy się! Kibice śpiewają nam „wesołych świąt”, my też sprawiliśmy że będą wesołe – mówił w kulisach wzruszony Jarosław Skrobacz. – Ciężko było jak diabli! – dodaje.

Wyjątkowe spotkanie na 102. urodziny

Dokładnie 20 kwietnia 2022 r., minęły 102 lata od założenia chorzowskiego Ruchu. Z tej okazji klub przygotował uroczystą galę, która odbyła się w Miejskim Domu Kultury „Batory”. W wydarzeniu wzięły udział m.in. władze miasta, pracownicy Ruchu, zawodnicy, sztab szkoleniowy, przedstawiciele kibiców, ale przede wszystkim wiele klubowych legend, którym przyznane zostały tytuły Ambasadora Ruchu.

– Kibicujemy aktualnej drużynie, liczymy, że awansuje o jedną klasę wyżej i wierzymy w to, że będziemy jeszcze ambasadorami za naszego życia, kiedy Ruch znowu będzie grał w Ekstraklasie. Wszystkiego dobrego! – mówił obecny na gali, były selekcjoner Reprezentacji Polski Antoni Piechniczek.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa