Kolejny wychowanek związał swoją przyszłość z Ruchem

Kolejny wychowanek związał swoją przyszłość z Ruchem
Marzeniem Bębenka jest gra w pierwszej drużynie 14-krotnego Mistrza Polski.fot. Ruch Chorzów

Aktualna sytuacja Ruchu Chorzów z pewnością napawa optymizmem wszystkich sympatyków klubu. Przy Cichej pamiętają jednak o tym, aby dbać o przyszłość 14-krotnego Mistrza Polski.

Niebiescy za pośrednictwem strony internetowej ogłosili podpisanie profesjonalnego kontraktu z kolejnym wychowankiem. Swoją przyszłość z Ruchem związał Szymon Bębenek.

– Bardzo się cieszę z podpisanie tego kontraktu. Daje mi to jeszcze większą motywację do pracy. Dziękuję trenerom za wsparcie oraz prezesowi za zaufanie do mojej osoby, za dostrzeżenie potencjału we mnie. Gra w Ruchu od dziecka jest moim marzeniem i zrobię wszystko, by kiedyś zagrać w pierwszej drużynie „Niebieskich” – mówi pomocnik na łamach strony internetowej Ruchu.

Zawodnik parafował kontrakt, który obowiązuje do 30 czerwca 2024 roku. Bębenek urodził się 3 marca 2005 roku. Swoją przygodę z piłką rozpoczął w wieku 7 lat, w barwach Józefki Chorzów. Następnie trafił do Centrum Szkolenia Ruchu Chorzów. Obecnie 17-latek trenuje z drużyną rezerw i występuje w zespole juniorów starszych. W aktualnych rozgrywkach wystąpił czterokrotnie w 1. lidze wojewódzkiej. Na swoim koncie ma trzy trafienia.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa