Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z GKS-em Tychy

Ruszyła sprzedaż biletów na mecz z GKS-em Tychy
Kibice z pewnością kolejny raz stworzą niezapomnianą atmosferę na trybunach.fot. Marcin Bulanda

Już tylko dwa mecze dzielą Ruch Chorzów od zakończenia zasadniczego sezonu Fortuna 1. Ligi. Na ostatnie spotkanie w Gliwicach ruszyła właśnie sprzedaż biletów.

Niebiescy nadal walczą o bezpośredni awans do Ekstraklasy. Obecnie drużyna Jarosława Skrobacza ma na swoim koncie 59 punktów i zajmuje 2. miejsce w tabeli. W dalszym ciągu wśród pierwszej piątki panuje ogromny ścisk – ŁKS ma 62 punkty, trzecia Wisła 57 punktów, a Termalica i Puszcza po 55 punktów.

Do końca sezonu zostały chorzowianom dwa spotkania – 27 maja na wyjeździe z GKS-em Katowice i 3 czerwca w Gliwicach z GKS-em Tychy. Na drugi z wymienionych meczów dziś o godzinie 12.00 ruszyła sprzedaż biletów.

Zgodnie ze wcześniejszymi zapowiedziami w pierwszej kolejności możliwość zakupu wejściówek otrzymają kibice, którzy posiadali bilety na spotkanie z Chrobrym Głogów, czyli pierwsze, które Ruch rozegrały w obecnym sezonie na stadionie Piasta. Wspomniane pierwszeństwo będzie obowiązywać do do czwartku, 25 maja włącznie. Oprócz tego gwarancję wejścia na mecz mają karnetowicze, posiadacze wiosennych trójpaków oraz członkowie stowarzyszenia „Wielki Ruch”. Ci ostatni proszeni są o zgłoszenia mailowe na adres biuro@wielkiruch.pl. Po weryfikacji stanu opłacenia składek członkowskich otrzymają oni maila z możliwością zakupu biletu.

– Po wejściówki zapraszamy stacjonarnie do Strefy Kibiców na Cichej czynnej od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00, sklepu „eRka” przy ul. Jagiellońskiej 3 czynnego od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00 – 18:00 i w soboty od 10:00 do 14:00, a także do internetowego systemu sprzedaży – bilety.ksruch.com – czytamy na stronie internetowej klubu.

Tradycyjnie klub prosi posiadaczy karnetów, którzy nie mogą być obecni na meczu z GKS-em Tychy o zwolnienie miejsc.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa