Pocztówkowa gratka dla fanów piłki nożnej. Antoni Piechniczek na specjalnej kartce

Pocztówkowa gratka dla fanów piłki nożnej. Antoni Piechniczek na specjalnej kartce
Od teraz trener wspólnie z nadawcami może kogoś pozdrowić.fot. UM Chorzów

Fani piłki nożnej, a także miłośnicy wysyłania tradycyjnych pocztówek z pewnością będą mieć powody do zadowolenia. Chorzowski urząd pocztowy wprowadził wyjątkową kartkę okolicznościowa.

W ostatnim czasie Antonii Piechniczek często odwiedzał nasze miasto. Były selekcjoner 3 maja br., obchodził swoje 80. urodziny. Właśnie wtedy została wydana jego najnowsza autobiografia. Z tej okazji trener odbył w ubiegłą środę spotkanie z fanami na Stadionie Śląskim, a rano pojawił się w chorzowskim magistracie na rozdaniu nagród prezydenta w dziedzinie sportu.

CZYTAJ WIĘCEJ: Ludzie z chorzowskiego świata sportu docenieni. Prezydent rozdał nagrody

Teraz pozdrowienia można wysyłać razem z Antonim Piechniczkiem

Dziś ponownie selekcjoner zawitał do Chorzowa. Wszystko dlatego, że o godzinie 11.00 w gmachu urzędu pocztowego została zaprezentowana okolicznościowa kartka z wizerunkiem trenera i zarazem honorowego obywatela naszego miasta.

– Kartka powstała z inicjatywy Andrzeja Kafki, prezesa oddziału Polskiego Związku Filatelistyki w Chorzowie. Za projekt kartki i datownika odpowiada natomiast Arkadiusz Kafka – informuje Urząd Miasta Chorzów.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa