Sprawdź razem z Adlerem jak dokładnie dostać się na stadion Piasta Gliwice

Sprawdź razem z Adlerem jak dokładnie dostać się na stadion Piasta Gliwice
Niebiescy spędzą w Gliwicach rundę wiosenna.fot. Piast Gliwice

Już w sobotę Niebiescy zmierzą się w roli gospodarza z Chrobrym Głogów. Dla Niebieskich będzie to jednocześnie pierwszy mecz po przeprowadzce na obiekt w Gliwicach.

Kibice 14-krotnego Mistrza Polski, a także klub muszą zmierzyć się z wyzwaniem organizacyjnym jakim jest gra chorzowian na stadionie Piasta Gliwice. Wczoraj podana została informacja odnośnie parkingów dla fanów, którzy zdecydują się przyjechać na mecz z Chrobrym samochodami.

CZYTAJ WIĘCEJ: Gdzie zaparkować przy stadionie w Gliwicach? Ważna informacja dla kibiców

Dziś dla kolejnego ułatwienia klub przedstawił schemat dojścia na poszczególne sektory. Przede wszystkim przy wejściu na obiekt należy odbijać bilety na mobilnych czytnikach, będą przy nich przedstawiciele służb ochrony. I tak:

  • Kibic, który posiada karnet lub ma nabity bilet na kartę kibica, odbija na czytniku swoją kartę/karnet.
  • Kibic, który przy zakupie biletu, wybrał opcję „wydruk samodzielny” może odbić na czytniku wydrukowany bilet lub okazać wejściówkę na urządzeniu mobilnym.
  • Kibic, który zakupił bilet stacjonarnie, odbija na czytniku wydruk termiczny, który otrzymał przy zakupie (nie dotyczy osób, które stacjonarnie kupiły bilet w opcji „na kartę kibica”).

Jeżeli w trakcie wejścia na stadion pojawią się problemy techniczne, to wówczas należy skierować się do kas nr 3 i 4 gdzie zlokalizowane będą punkty organizacyjne.

Dodatkowo klub przygotował film, w którym Adler prezentuje szczegółowo jak będzie wyglądało wejście i funkcjonowanie na stadionie Piasta.

Mecz Ruch Chorzów – Chrobry Głogów odbędzie się 11 lutego br. Pierwszy gwizdek zaplanowany jest na 17.30.

Jeszcze więcej wiadomości z Chorzowa